Uçtan Uca Siber Güvenlik Çözümleri
OT Güvenliği, IT Güvenliği, Siber Tehdit İstihbaratı, Danışmanlık ve Profesyonel Hizmetlerimiz ile üretiminizi, teknolojinizi, sahip olduğunuz veriyi ve kurumunuzun itibarını karşılaştıkları birçok tehditten koruyan çözümler sağlıyoruz.
Kritik alanlar, yapılar ve tesisler Fiziksel Güvenlik Hizmetlerimiz İle güvende !
Her türlü bina, tesis ve kritik yapıların güvenlik ihtiyacını, en gelişmiş sistemler ve en etkili yöntemler ile merkezi sağlamaya çalışıyor, fiziksel güvenlik ihlallerini ve tehditlerini oluşmadan önlemeye yönelik çözümler üretiyoruz.
Profesyonel Görüntüleme Teknolojileri
Dijital dünyanın yaşam ritmini, tüm tecrübe ve profesyonel çözüm yaklaşımımınz ile hayatınıza entegre ediyor, görüntüleme teknolojileri alanında sunduğumuz yenilikçi donanım ve yazılım çözümleri firmanıza değer katıyoruz.
İhtiyaçlarınıza özel bir veri yönetim sistemi
Teknolojideki son gelişmeleri takip ederek, firmaların en değerli varlığı olarak kabul edilen “veri”nin yönetilmesi, ve uzun dönem güvenli bir şekilde saklanması konusunda kapsamlı ürün ve çözümler sunuyoruz.

BTGlobal Kimdir ?

2003 yılında Bilişim Teknolojileri sektöründe faaliyetlerine başlayan BTGlobal; birçok sektöre özel çözümler üretmekte, dünya standartlarında çalışan, Türkiye’nin lider bilişim firmalarından biri olma vizyonu doğrultusunda konusunda önde gelen şirketlere geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye önem veren, kullanıcı dostu çözümler üretmeyi hedefleyen BTGlobal, insan kaynağının şirketin en büyük değeri olduğuna inanmıştır.

Global anlamda güçlü bağlantıları, yükselerek devam eden büyüme ivmesi, sektörde toplamdan 100 yılı aşkın tecrübeye sahip çalışanları ile genç ve tutkulu yeni nesli bir araya getirerek oluşturduğu sinerji ve dinamik ruh firmanın temel yapı taşlarını oluşturmaktadır.

Btglobal'in operasyonları bugün Siber Güvenlik Sistemleri, Fiziksel Güvenlik Sistemleri, Görüntüleme Teknolojileri ve Datamedya olarak 4 ana bölümde toplanmıştır.

Neden BTglobal ?

Global Deneyim, Kapsamlı Bölgesel Hizmet

İş Ortakları ve Müşteriler ile Güçlü İlişkiler

Farklı Sektörlerde ve Farklı İş Modellerinde Yüksek Deneyim

Kullanıcı Dostu Ürünler ve Çözümler

Kalite Anlayışımız

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini, sunduğumuz ürün, çözüm ve hizmetlerle en üst seviyede karşılamak kalite yaklaşımımızın temel ögesidir.

Uzun Vadeli İş İlişkileri

Tüm iş ortaklarımız ile güven, profesyonellik ve verimliliğe dayalı uzun süreli ilişkiler kurmak sonsuzluk programımızın temellerini oluşturur.

Sürdürülebilir Başarı

En iyi performansla müşterilerimizin bir numaralı tedarikçisi olmak, tedarikçilerimizin ise en güçlü ve en güvenilir iş ortağı olmak, sürdürülebilir başarı için güçlü temeller oluşturmak ve en iyi projelere imza atmak temel hedeflerimizdir.

Tek Noktadan Çözüm Anlayışı

Farklı sektörlerde bulunan ve çeşitli iş modellerine sahip olan müşterilerimizin portföyümüzde bulunan donanım, yazılım ve hizmetler konusundaki ihtiyaçlarını, tek bir noktadan çözüme kavuşturabileceği bir firma olmak için yorulmadan çalışıyoruz .

Hizmet Verdiğimiz Sektörler