HAKKIMIZDA

2003 yılında Bilişim Teknolojileri sektöründe faaliyetlerine başlayan BTGlobal; birçok sektöre özel çözümler üretmekte, dünya standartlarında çalışan, Türkiye’nin lider bilişim firmalarından biri olma vizyonu doğrultusunda konusunda önde gelen şirketlere geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

 

Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye önem veren, kullanıcı dostu çözümler üretmeyi hedefleyen BTGlobal, insan kaynağının şirketin en büyük değeri olduğuna inanmıştır.

 

Global anlamda güçlü bağlantıları, yükselerek devam eden büyüme ivmesi, sektörde toplamdan 100 yılı aşkın tecrübeye sahip çalışanları ile genç ve tutkulu yeni nesli bir araya getirerek oluşturduğu sinerji ve dinamik ruh firmanın temel yapı taşlarını oluşturmaktadır.

 

Btglobal’in operasyonları bugün Siber Güvenlik Sistemleri, Fiziksel Güvenlik Sistemleri, Görüntüleme Teknolojileri ve Datamedya olarak 4 ana bölümde toplanmıştır.

DEĞERLERİMİZ

Vizyonumuz

Çözümlerimizi geliştirmek, insan kaynağımızı ve hizmet kalitemizi artırmak, yerli ve lider bir bilişim şirketi olarak uluslararası pazarda söz sahibi olmak, yenilikçilik ve paylaşım ruhunu ortaya koyarak, yaptığımız işlerde ticari anlayıştan daha çok hizmet anlayışını ön planda tutmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın değerlerine ve çalışma prensiplerine değer katmak amacı ile sürdürülebilir projeler geliştirmek, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.

Hizmet

Her projemiz yeni bir hizmet alanıdır. Kullandığımız donanım ve yazılımlar, çalıştığımız kurumlara tüm ihtiyaçlarını kapsayacak şekilde hizmet etmek için tasarlanmış ve seçilmiştir.

Analiz

Başarının gerçek sırrıdır. Müşterilerin ihtiyaçlarının ve çalışma sistemlerinin doğru analiz edilmesi ile en karmaşık problemlerin kolayca çözülebileceği başarılı projeler ortaya konabilir.

E-Gelişim

Teknoloji ile ortaya konan çözümler tabana yayılmalıdır. Ürünler, kurumların işleyişini sağlamakla beraber onları kullanacak ve geliştirecek olan çalışanların doğru bilgilendirilmesi gelişimi sürekli ve kalıcı kılacaktır.

Entegrasyon

Yeni nesil teknoloji üretimindeki en önemli değer, sistemlerin bütünleşebilme yeteneğidir. Entegrasyon bilişimin en çok üzerinde durulması gereken alanıdır ve önemi her yeni gelişim ile daha da artacaktır.